Screenové rolety KASKO

Funkční stínění pro moderní domy pomocí screenových rolet

Říkáte si, že by vaší fasádě slušelo stínění, které by ozvláštnilo vzhled domu a současně přineslo efektivní řešení ochrany před sluncem? Díky screenovým roletám KASKO  snadno zastíníte jakýkoliv typ venkovního prostoru – balkón, chatu, dvorek, zimní zahradu i výlohu. Screenové rolety dostupné v mnoha barvách a vzorech se instalují pomocí montážní sady přímo na fasádu, a to i zateplenou.

Rolety lze ovládat mechanicky pomocí kliky, nebo elektronicky s využitím elektropohonu. Ten můžete řídit pomocí vypínačů nebo dálkového ovládání. Ke screenovým roletám KASKO vám rádi dodáme i spolehlivé čidlo, které se postará o automatické stahování a vytahování rolety podle aktuálního počasí. Až začne pršet nebo foukat silný vítr, roleta se automaticky zasune, a tak bude chráněna před rizikem poškození.

Nabízíme ty nejlepší ceny

Poptávka

Screenové rolety jsou moderním stínicím prvkem, který nachází využití v zastínění malých i velkých ploch až do rozměru 6 × 3 m. Jsou proto ideální pro stínění pergol, zimních zahrad, kancelářských budov či rodinných domů.

tara-rozmery

Screenová roleta GHIBLI I je s krytem návinu a má vedení látky lankem. Široká nabídka barev a typů látek.

Screenová roleta GHIBLI III je s krytem návinu a je vedena ve vodicích lištách. Široká nabídka barev a typů látek.

Screenová roleta UNION L je bez krytu návinu a má vedení látky lankem. Široká nabídka barev a typů látek.

Vzorované


Jednobarevné


PVC


Soltis 92

 

Polyscreen

 

manual motor  vypinaci  radio  auto  casi