KASKO venkovní rolety

Venkovní rolety KASKO – účinná ochrana proti přehřívání

Hledáte systém stínění, který kromě regulace množství pronikajícího světla přinese zvýšenou ochranu proti přehřívání domu a zabrání pohledům cizích osob? Pořiďte si oblíbené venkovní rolety KASKO, které nabízíme ve 4 různých typových provedeních. Venkovní rolety jsou vyrobeny z odolného hliníku plněného polyuretanovou pěnou. Díky precizní konstrukci je stínění nejen bytelné, ale vyniká i nadprůměrnými tepelněizolačními vlastnostmi. To oceníte především v letních měsících, kdy je přehřívání častým neduhem nejen starších, ale také nově postavených domů a bytů.

Venkovní rolety současně snižují riziko vyloupení a díky schopnosti tlumení hluku se hodí i na domy a byty s okny nasměrovanými do rušné ulice nebo k silnici. Venkovní rolety můžete ovládat různými způsoby podle požadavků a nároků na komfort. Rolety lze ovládat jak manuálně pomocí kliky či popruhu, tak elektronicky. O rychlé stahování a vytahování rolet se stará tichý motor, který lze doplnit o automatický kontrolní systém a různé typy čidel a ovládacích prvků.

Nabízíme ty nejlepší ceny

Další informace, technické údaje či vzorník lamel vám rádi poskytneme.
Stačí, když nás kontaktujete.

Poptávka

Předokenní roleta Radix je určená pro dodatečnou montáž do ostění. Je vyrobena z vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodicích lišt.

Je určena pro montáž do novostaveb, při rekonstrukcích a zateplování. Je vyrobena z vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodicích lišt.

Roletový box je sestaven z plastových bloků, je zateplený a má obdélníkový průřez. Dodává se ve třech základních velikostech v závislosti na výšce rolety.

Rolety do překladu HELUZ jsou určeny pro montáž do novostaveb. Čisté a jednoduché řešení se skrytými prvky v konstrukci. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku plněného polyuretanovou pěnou. Jedná se o velmi oblíbené řešení venkovního stínění.

Hliníkové lamely

manual motor  vypinaci  radio  auto  casi  io